Cebulki kwiatowe dodadzą prawdziwej dawki energii

Przyroda

W ostatnim czasie naprawdę możemy poczuć energię. Doskonała forma i wygląd są ważne, ponieważ zdrowie jest uznawane za bardziej wartościowe niż dobra materialne. Zdajemy sobie sprawę, że otaczająca nas przyroda jest niezbędna do życia, a drzewa, kwiaty i rośliny są podstawowym źródłem tlenu. Dodają nam one – dosłownie – energii i witalności.

222585-aangepast.jpg 222545-aangepast.jpg

222566-aangepast.jpg 222568-aangepast.jpg

W ogrodzie energetycznym

Dla wielu z nas bycie aktywnym i w pełni sił intelektualnych jest ważne. Typowe dla ogrodu energetycznego jest również optymizm i poczucie początku nowego życia. Korzystanie z jasnych kolorów w ogrodzie i na balkonie lub patio zmienia przestrzeń na zewnątrz w relaksujące, a jednocześnie energetyczne miejsce. Bogate, przyciągające wzrok kwiaty w żywych kolorach nadają ogrodowi dynamicznego wyglądu, szczególnie jeśli są posadzone w wyraźnych pasmach kolorystycznych. Paleta kolorów białych z żywymi czerwieniami, błękitami i fioletami zapowiada prawdziwego ducha zwycięstwa.

222573-aangepast.jpg 222544-aangepast.jpg

Cebulki kwiatowe

Nadchodzące miesiące będą szare i zimne, ale w końcu doczekamy się wiosny, ciepła, słońca i dłuższych dni. To miłe i sprawi, że poczujesz się doskonale i będziesz szczęśliwy. Dlatego bądź dla siebie dobry: upewnij się, że będziesz czerpać radość z tego wiosennego orzeźwienia przez długi czas. Jak? Oczywiście sadząc cebulki kwiatowe. Pobudzą Cię one do życia nawet wcześniej, ponieważ dodadzą Twojemu ogrodowi koloru już wczesną wiosną. Dlatego posadź cebulki kwiatowe teraz, a kolejnej wiosny poczujesz energię, jaką dają te wspaniałe kwiaty.

222532-aangepast.jpg