Cebulki kwiatowe nadają pracy w ogrodzie zupełnie nowy wymiar

Idealizm

W związku z tym, że nasze indywidualne opinie stają się coraz ważniejsze, znacznie częściej wyrażamy nasze poglądy. Organizujemy protesty na ulicach, aby doprowadzić do tego, co naszym zdaniem jest słuszne. W procesie przegrupowania osoby o silniejszej pozycji przegrywają z osobami o bardziej otwartych poglądach. Jednym z najnowszych trendów jest koncentrowanie się na produktach ogrodowych, które reprezentują ideał.

244702_aangepast.jpg 244696_aangepast.jpg

Ekscytujący ogród

W ogrodzie wyraża się to w potrzebie nowych proporcji. Dotychczasowy układ odchodzi w niepamięć. Nieoczekiwane różnice w wysokości, uzyskiwane przy użyciu stopni i sadzeniu na różnych poziomach, nadają ogrodowi bardziej kapryśny charakter, a na każdym kroku czekają na nas nowe i zaskakujące widoki. W efekcie powstaje ekscytujący ogród pełen ukrytych zakamarków.

Wygoda

Ogród musi przede wszystkim zapewniać wygodę. Co zatem z meblami ogrodowymi, wokół których zaprojektowano wcześniejsze nasadzenia? Koniec z bałaganem, ponieważ rabatki zostały ograniczone przez geometryczne pojemniki, krawędzie i doniczki. Cebulki kwiatowe podkreślają ten podstawowy trend. Dotyczy to zwłaszcza cebulek kwiatowych, które każdego roku pojawiają się w większej ilości, takich jak śnieżnik czy niektóre gatunki tulipanów.

244692_aangepast.jpg 244704_aangepast.jpg

Kapryśny efekt

Wykorzystaj cebulki kwiatowe, aby podkreślić zmienne proporcje typowe dla tego trendu. Tulipany, żonkile i szafirki idealnie nadają się do tworzenia monochromatycznych, wyrazistych powierzchni. Połączenie żywych i pastelowych kolorów daje barwny, niezwykle kontrastowy i zagadkowy efekt. Pastele również łagodzą charakter ogrodu.

244709_aangepast.jpg 244713_aangepast.jpg