Eklektyczna mieszanka kwiatów cebulowych odzwierciedla społeczeństwo integracyjne

Bez barier

Możliwości cyfrowego świata poszerzają nasze horyzonty. Z drugiej strony, algorytmy zapisujące nasze preferencje w pamięci sprawiają, że zamykamy się w naszej monotonnej i przewidywalnej bańce internetowej. W związku z tym potrzebujemy mniej barier, a więcej różnorodności. Reagujemy, zastępując termin „ciasnota poglądów” terminem „włączanie”. Bariery pomiędzy osobami reprezentującymi różne pokolenia, płcie, grupy etniczne itp. powoli, ale nieuchronnie znikają.

BC-Outdoor-075_aangepast.jpg BC-Outdoor-001_Aangepast.jpg

Harmonia

Nie narzucając ograniczania się do jednego określonego stylu, harmonia staje się kluczem do projektowania ogrodów. Rozmaite wpływy etniczne są swobodnie ze sobą łączone, tworząc radosny, nieformalny wygląd. Eklektyczna mieszanka przeróżnych kwiatów cebulowych symbolizuje zerwanie z ciasnotą poglądów.

BC-Outdoor-024_aangepast.jpg BC-Outdoor-043_aangepast.jpg

Kreatywność

Ogród, w którym rośnie mnóstwo kwiatów cebulowych o różnych kolorach i kształtach odzwierciedla inspirację różnorodnością kulturową. Wielokolorowe rabaty w wiejskim stylu wyglądają nieco egzotycznie. Naturalne kolory kontrastują z jaskrawymi odcieniami, które kojarzymy z kwiatami cebulowymi: żółtymi żonkilami, fioletowymi szachownicami kostkowatymi, pomarańczowymi tulipanami czy szachownicami cesarskimi oraz niebieskimi i różowymi hiacyntami. Uwalniamy naszą kreatywność!

BC-Outdoor-061_aangepast.jpg BC-Outdoor-067_aangepast.jpg