Etniczny wygląd dzięki letnim kwiatom cebulowym

Potrzeba różnorodności

Ponieważ każdy z nas żyje w swojej własnej bańce internetowej, odczuwamy potrzebę otwartości i różnorodności. Chcemy zdystansować się od tego małego świata i zbliżyć do tego prawdziwego. Oznacza to rosnące zainteresowanie innymi grupami etnicznymi i korzystanie z produktów z nimi związanych. Naturalne kolory podkreślone jaskrawymi akcentami mogą stworzyć w ogrodzie przyjemną i swobodną atmosferę. Letnie kwiaty cebulowe doskonale się do tego nadają.

243919_aangepast.jpg 243922_aangepast.jpg

Metamorfoza

Letnie kwiaty cebulowe to idealny sposób na metamorfozę. Posadź je wiosną i zacznij cieszyć się ich kolorami oraz etnicznym wyglądem, gdy tylko nadejdzie lato. Letnie kwiaty cebulowe i etniczne dodatki w ogrodzie łączą lokalny i globalny charakter. Te kwiaty, a także ręcznie wykonane elementy dodatków, podkreślają żywy, choć swobodny charakter ogrodu. Dokładnie o to nam chodzi!

243916_aangepast.jpg

Popularne letnie kwiaty cebulowe

Aby uzyskać ten wielokulturowy wygląd, wybierz letnie kwiaty cebulowe w wielu jaskrawych kolorach i połącz je z tymi o bardziej naturalnych odcieniach. Weź pod uwagę kolor pomarańczowy, żółty, czerwony, zielony i różowy. Dalie, kalie etiopskie, mieczyki, kanny (Canna) i warkocznice (Eucomis) są doskonałym sposobem na wprowadzenie do ogrodu tych kombinacji kolorystycznych. W naturalny sposób nadadzą one Twojemu ogrodowi etniczny wygląd.

243942_aangepast.jpg