Który z modnych kolorów kwiatów cebulowych wybierzesz na kolejny rok?

Paleta barw

To naprawdę zachwycający widok: kwitnące cebulki, które już na początku roku zapowiadają wiosnę. Najcudowniejsze kolory i najsłodsze zapachy wprowadzą radosną atmosferę w Twoim ogrodzie i rozweselą Twój dzień. Najbardziej popularne wiosenne kwiaty cebulowe to tulipany, krokusy, hiacynty i żonkile. Ich cebulki dostępne są praktycznie w każdym kolorze, więc na pewno uda się znaleźć te, które zdominują trendy ogrodnicze w 2020 roku. Chcesz, aby wiosną Twój ogród zachwycił najmodniejszymi kolorami? Wybierz cebulki w swoich ulubionych barwach i posadź je tej jesieni.

Przywracanie równowagi

Każdego dnia wokół nas dzieje się tak wiele rzeczy, że nieraz trudno poradzić sobie z nadmiarem bodźców zewnętrznych! Tyle decyzji do podjęcia, tyle rzeczy do zrobienia. To dlatego, że nasze mózgi są nieustannie pobudzone. Jesteśmy zalewani informacjami i biada temu, kto popełni błąd. Aby odnaleźć się w tym chaotycznym świecie, musimy się wyciszyć. Takie kwiaty jak tulipany, żonkile i hiacynty działają jak miękka poduszka, która chroni nas przed rozgorączkowanym, wymagającym światem zewnętrznym i przywraca nam uczucie spokoju. Ich kwiaty w jasnych, pastelowych kolorach pomagają nam się zrelaksować i naładować baterie, a widok i brzęczenie owadów, które przylatują do kwiatów, przyczyniają się do tego efektu odprężenia.

214957_aangepast.jpg 241781_aangepast.jpg

211318_aangepast.jpg 35936_aangepast.jpg

210828_aangepast.jpg 201615_(1) aangepast.jpg

Inner_Retreat 1 (002).jpg

Ucieczka z cyfrowej matni

Czujesz się jak w potrzasku? Jak w za ciasnym gorsecie, który ogranicza Twoje ruchy? Jak wielu z nas, chcesz uciec z cyfrowej matni i poszerzyć swoje horyzonty? Marzysz o większej przejrzystości i różnorodności oraz o tym, by różnice, np. między osobami z różnych pokoleń, różnych płci i z różnych środowisk, zniknęły? Trend ogrodniczy związany z doświadczaniem współczesnego świata łączy w sobie różne wpływy kulturowe. Wielobarwne rabaty kwiatowe w wiejskim stylu wprowadzają nieformalną, radosną atmosferę. W przypadku tych kolekcji, masz do wyboru cebulki kwiatowe w kolorach stonowanych, jaskrawych lub bardziej naturalnych.

225438_aangepast.jpg 216874_aangepast.jpg

225556_(1) aangepast.jpg 206683_aangepast.jpg

225416_aangepast.jpg 225425_aangepast.jpg

Blended_Cultures 1 (002).jpg

Pragnienie czegoś prawdziwego

W dzisiejszym świecie możemy zmieniać wszystko. W erze Photoshopu liczy się tylko doskonałość. Społeczeństwo jest tak skoncentrowane na doskonałości, że wszyscy zaczynamy wyglądać tak samo. W rezultacie zaczynamy pragnąć czegoś prawdziwego. Chcemy niedoskonałości i wolności. Ten trend ogrodniczy skutkuje niekonwencjonalnym sadzeniem, które sprawia, że rabaty nabierają nieco dzikiego charakteru. Łączenie kwiatów cebulowych w mocnych kolorach z szarym betonem, naturalnym beżem i industrialną czernią to świadomy wybór, który odzwierciedla nasze odejście od niepisanych zasad i praw.

225455_(1) aangepast.jpg 223464_aangepast.jpg

211311_aangepast.jpg 225460_aangepast.jpg

201737_aangepast.jpg 225056_aangepast.jpg

Street_Savage 1 (002).jpg