Naturalna sztuka

Niezwykła, intrygująca, a może imponująca? Na ile różnych sposobów można opisać piękną przyrodę w ogrodzie? Wśród różnorodnych roślin na szczególną uwagę zasługują kwiaty cebulowe, które czasami przypominają prawdziwe dzieła sztuki. Wystarczy przyjrzeć się im nieco bliżej. Niektóre odmiany potrafią naprawdę zaskoczyć swoją formą i kolorami, które wyglądają niczym żywcem wyciągnięte z obrazu jednego z mistrzów.

Malownicze i wyjątkowe

Niektórzy uważają, że Matka Natura jest artystką, inni wiedzą, że od wielu stuleci inspiruje kolejne pokolenia malarzy. Mnogość dostępnych odmian cebulek kwiatowych sprawia, że czasami trudno jest dokonać wyboru. Być może warto poszukać kwiatów o nietypowych kształtach i ubarwieniu? Nie dość, że cieszą się coraz większą popularnością wśród miłośników ogrodów, pozwalają uzyskać także zapierający dech w piersiach rezultat. Możesz mieć pewność, że będą przyciągać wzrok wszystkich, którzy zobaczą twój ogród. To jak? Spróbujesz?

Wskazówki

•            Jeśli zbliżają się urodziny osoby, którą znasz, być może warto pomyśleć o podarunku w postaci interesujących i artystycznych cebulek? Z pewnością będzie to zaskakujący i wyjątkowy prezent!

•            Kwiaty, które wyglądają doskonale w ogrodzie, mogą prezentować się równie pięknie w pomieszczeniach. Zbierz kilka z nich i umieść je w wazonie, dzięki czemu będziesz w stanie cieszyć się ich pięknem bez wychodzenia z domu.