Kwiaty cebulowe symbolizują naszą potrzebę oryginalności

Oryginalność

Żyjemy w świecie, w którym wszystko może zostać poprawione w Photoshopie: liczy się tylko idealne zdjęcie, zwłaszcza zdjęcie, którym chcemy się pochwalić. Jednak wraz z zanikiem naszej indywidualności obawiamy się, że będziemy tacy sami, jak wszyscy dookoła. W związku z tym nasze dążenie do bycia wyjątkowym staje się ważniejsze niż nasza potrzeba bycia idealnym. Efekt? Rozwijamy w sobie ogromną potrzebę indywidualności, która charakteryzuje się niedoskonałością i wolnością bycia sobą.

StSa-outdoor-015_aangepast.jpg StSa-outdoor-031_aangepast.jpg

Poza utartym szlakiem

Kogo jeszcze dzisiaj obchodzi bycie perfekcyjnym wzorcem dla innych? Stereotypowe oczekiwania są po prostu ignorowane. Chcemy sami odkrywać świat, bez ograniczeń narzucanych przez jakiekolwiek zasady. Nowa ścieżka prowadzi nas poza utarty szlak. W ogrodzie przejawia się to poprzez nawiązanie do ulicznego stylu i miejskich wpływów. Posadzenie kolorowych, pięknie prezentujących się kwiatów cebulowych odzwierciedla swojego rodzaju krzykliwy uliczny styl.

StSa-outdoor-032_aangepast.jpg StSa-outdoor-033_aangepast.jpg

Więcej luzu

Bardziej nieformalny wygląd sadzonek sprawia wrażenie, że kwiaty cebulowe wyrosły w ogrodzie same z siebie. Oczywiście tak nie było. W rzeczywistości jest to wyraz świadomego, bardziej wyluzowanego podejścia do niepisanych praw i zasad. Podejście to podkreślają pięknie wyglądające kolory zachwycających kwiatów cebulowych. Żonkile, hiacynty, tulipany i szafirki: każdy z nich symbolizuje naszą potrzebę wolności.

StSa-outdoor-054_aangepast.jpg StSa-outdoor-060_aangepast.jpg