Kwiaty to radość życia

Daj się rozpieścić

Tak trudno jest uniknąć negatywnych postaw. Nie jest niczym nowym, że nasze relacje z innymi ludźmi bywają szorstkie, nieprzyjazne, a nawet nieludzkie. I wciąż tak samo nas to unieszczęśliwia. W zasadzie powoduje, że chcemy po prostu schować się w miękkim kokonie, aby się zregenerować i pozbyć negatywnych fluidów. Ale jak stworzyć takie przyjazne, przytulne i wygodne miejsce? Odpowiedź jest jasna — za pomocą roślin.

241784_aangepast.jpg 241791_aangepast.jpg

Oaza spokoju

Czy nie jest to właśnie to, o czym marzysz? Tylko pomyśl: miejsce, w którym masz czas tylko dla siebie; przestrzeń stworzona tylko po to, by dawać Ci radość. Nie ma w niej żadnego „muszę”, tylko wolność odkrywania własnego „ja”. Twój mały rajski ogród, gdzie znika stres i negatywne nastawienie. Wyobraź sobie duże miękkie poduszki i meble z miękką tapicerką, a wszystko to w całkowicie naturalnym otoczeniu. Jeśli w tej oazie zasadzisz kwiaty w pastelowych barwach, poczucie spokoju i komfortu będzie jeszcze silniejsze. Pożegnaj twardą kostkę brukową i witaj w świecie relaksu.

241793_aangepast.jpg 241797_aangepast.jpg

241810_aangepast.jpg 241831_aangepast.jpg

Miękko i puszyście

Na co więc czekasz? Posadź kwiaty cebulowe w swojej oazie i zacznij się nimi cieszyć już wczesną wiosną. Stwórz ogród pełny delikatnych kwiatów stwarzających wrażenie puszystości. Taki wygląd zapewnią tulipany papuzie i tulipany o pełnych kwiatach. Pastelowe kolory, od kremowej bieli po jasny fiolet, przełamane tu i ówdzie radosną barwą pomarańczy, pomogą Ci uzyskać efekt, jakiego szukasz. Z kolei hiacynty wypełnią ogród słodkim zapachem. Jest to dokładnie to, czego Ci trzeba w oazie spokoju. Dokładnie to, co pomoże Ci pozbyć się negatywnej energii z Twojego wnętrza.

241828_aangepast.jpg

241814_aangepast.jpg

241809_aangepast.jpg

241790_aangepast.jpg