Letnie cebulki podkreślają przyjemną atmosferę w ogrodzie

Prostota

Chcielibyśmy zatrzymać zegar, aby móc złapać oddech. Chociaż na chwilę, żeby nieco zwolnić tempo i się zrelaksować. Marzymy też o prostym życiu i wciąż szukamy rzeczy, które są ładne i dobre (dla świata). Letnie cebulki właśnie takie są i odgrywają ogromną rolę w tworzeniu przyjemnej atmosfery w ogrodzie.

Poszukiwanie sensu

Szybki rozwój technologiczny i zmiana klimatu mogą wydawać się groźne. W rezultacie odczuwamy wielką potrzebę człowieczeństwa, zaufania i uznania. Staramy się znaleźć sens i szukamy produktów, które pasują do naszych uczuć. Letnie cebulki na zaokrąglonych rabatach lub w doniczkach tworzą w ogrodzie przytulną, naturalną atmosferę, która sprawia, że czujemy się mile widziani.

Harmonia

Trend „Ludzki dotyk” łączy ciepłe odcienie ziemi i skóry z fioletem i kolorem żółtobrunatnym zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie. Letnie cebulki, takie jak dalie, kalie, mieczyki (Gladiolus), frezje i lilie (Lilium), podkreślają przyjazną atmosferę dzięki obfitym, delikatnym i okrągłym kwiatom. Posadzenie ich tak, aby tworzyły falisty wzór w jasnych i ciemnych kolorach tworzy poczucie harmonii.

247711_aangepast.jpg

247725_aangepast.jpg 247743_aangepast.jpg

247750_aangepast.jpg 247707_aangepast.jpg

247739_aangepast.jpg