Letnie cebulki to bardzo fajny ogród

The World Beyond

Czy marzenie na jawie to Twoje ulubione zajęcie? Zagłębienie się w świecie nieograniczonych możliwości? Ogród jest idealnym miejscem do ożywiania swoich fantazji. Spokój i wyobraźnia są najważniejszymi składnikami tworzenia tego środowiska. Ekscytujące barwy, jak głęboka czerwień, niebieskozielony i jasny róż zapewnią tylko odpowiedni wygląd. Naturalne stawy – baseny z uroczą roślinnością nadbrzeżną – wzmocnią ten zjawiskowy efekt. Spędzanie czasu w ogrodzie staje się ciekawym doświadczeniem: to sposób na oderwanie się od codziennych trosk. Odważ się marzyć i pobudzaj zmysły niezwykłymi kolorami i materiałami.

bulb afbeelding bulb afbeelding

bulb afbeelding bulb afbeelding

bulb afbeelding bulb afbeelding

Reconsider Space

Często nowe gatunki znajdują nowe zastosowania w domu i wokół niego. Najbardziej rzucającą się w oczy zmianą jest łączenie przestrzeni we wnętrzach z zewnętrznymi. Działają one w dwóch różnych przestrzeniach rozdzielonych przesuwnymi szklanymi drzwiami. Obecnie jednak modne jest łączenie tych dwu przestrzeni i spełnianie przez nie jednej funkcji. Inne funkcje, niegdyś ogrodowe, stopniowo zanikły – patio, rabatka, staw – są obecnie połączone jak koraliki na nitce. Efektowne rośliny są wykorzystywane jako punkt orientacyjny oznaczający każdy element w ogrodzie. Główne kolory czerni i bieli są akcentowane jasnożółtym, kobaltowym niebieskim, czerwonym i zielonym. Robiące ogromne wrażenie potężne kształty geometryczne stwarzają naprawdę ciekawy ogród.

bulb afbeelding bulb afbeelding

bulb afbeelding bulb afbeelding

bulb afbeelding bulb afbeelding

Connect The Story

Może ogród tajemnic? Czyż nie byłoby miło, gdyś poświęcił całą swoją uwagę każdej roślinie? Nawet jeden lub dwa chwasty mogą odzwierciedlać cuda przyrody i stać się uroczym elementem. Zamiast nasadzeń na rabatkach, ten ogród ma naturalną nonszalancję. Opisujemy tutaj wiele różnych rodzajów roślin, jednak całość tworzy się przez dobór roślin z jedną lub więcej podobnych cech, takich jak kolor liści. Ten ogród ma modny ekologiczny wygląd i wykorzystuje nowe kombinacje materiałów, w których przetworzony plastik jest głównym składnikiem.

bulb afbeelding bulb afbeelding

bulb afbeelding bulb afbeelding