Letnie cebulki w wielofunkcyjnym ogrodzie

Wielofunkcyjność

W ostatnich latach domy i ogrody przekształciły się w niezwykle elastyczne miejsca. Podobnie jak pomieszczenia wewnątrz, miejsca na świeżym powietrzu także zyskały wielofunkcyjny charakter. Ogród łączy się z domem, tworząc więcej przestrzeni życiowej, dzięki czemu można w nim uprawiać sport, pracować i w pełni się relaksować.

Różnorodność biologiczna

Obecnie kładzie się bardzo duży nacisk na projektowanie przestrzeni zewnętrznej. Wspólnym wątkiem jest przejrzysty układ z dużą ilością bieli, która reprezentuje nowe, świeże spojrzenie na przyszłość. Wiele uwagi poświęca się także bioróżnorodności. Aby ją zwiększyć, potrzebnych jest wiele roślin, wśród których znajdą się przedstawiciele różnych gatunków i odmian.

Kwiaty

Letnie cebulki są niezastąpione w wielofunkcyjnym ogrodzie. Warto zatem posadzić w nim mnóstwo dalii, lilii, kalii, mieczyków oraz begonii z białymi kwiatami i uzupełnić je jaskrawymi akcentami kolorystycznymi, takimi jak żółty czy czerwony. Z tymi ostatnimi nie należy jednak przesadzać, ponieważ ich zadaniem jest przede wszystkim podkreślanie świeżego wyglądu białych kwiatów.

FreshStartSumOut-083_aangepast.png FreshStartSumOut-059_aangepast.png

FreshStartSumOut-048_aangepast.png FreshStartSumOut-070_aangepast.png

FreshStartSumOut-051_aangepast.png FreshStartSumOut-036_aangepast.png