Letnie kwiaty cebulkowe: naturalnie stworzone do florystycznego trendu „New Frontiers”

Pogódź się z chaosem

Ogólna nazwa tych trzech kierunków we florystyce brzmi „Cutting Strings”, czyli przecinanie więzów. Inaczej mówiąc – nadszedł czas na zerwanie ze starymi przyzwyczajeniami i podążenie w nowym kierunku. Zmiany zachodzą w ekspresowym tempie, więc siłą rzeczy stare więzy muszą zostać przecięte. Zmiany są ekscytujące i dają dużo radości, niestety wiążą się też ze stresem i mogą spowodować, że stracisz szerszą perspektywę. Ponieważ nie żyjemy już w świecie pewników, zaczyna nas otaczać chaos. Ale z drugiej strony brak zmian oznacza brak innowacji, dlatego zgoda na chaos będzie sprzyjać innowacyjnemu podejściu.

242252_aangepast.jpg 242255_aangepast.jpg

242260_aangepast.jpg 242261_aangepast.jpg

Środowisko naturalne jest kluczowe

Zalewa nas tsunami nowych technologii. Chociaż technologia sprawia, że nasze codzienne życie staje się prostsze, to stawia przed nami również nowe wyzwanie stworzenia zdrowych warunków życia i odnalezienia równowagi między ciałem i umysłem. W praktyce oznacza to przełamanie supernowoczesnych technologii częstym kontaktem z naturą i jej dobrodziejstwami. Pełen energii czar letnich kwiatów cebulkowych zdecydowanie w tym pomoże. W ogrodzie pozwolą nam one stworzyć dokładnie to, czego potrzebujemy: świeżą, jasną i futurystyczną kompozycję.

242263_aangepast.jpg

242267_aangepast.jpg

242258_aangepast.jpg

Stworzone do tej roli

Letnie kwiaty cebulkowe, takie jak lilie, dalie i mieczyki, nadadzą temu trendowi bardziej futurystyczny wygląd. Łączenie kwiatów w niesamowitych barwach i o wyjątkowych kształtach stwarza wrażenie technologicznego zaawansowania, jednocześnie tworząc atmosferę relaksu i niespieszności, której tak bardzo potrzebujemy. Chłodne, pastelowe odcienie przechodzące od jasnych do ciemnych w połączeniu z intensywnymi, wyrazistymi kolorami sprawią, że Twój ogród będzie wyglądał bardziej świeżo, niż kiedykolwiek. Dalie i lilie są wprost stworzone do tej roli.

242266_aangepast.jpg 242277_aangepast.jpg

242293_aangepast.jpg 242297_aangepast.jpg