Letnie kwiaty cebulowe w ogrodzie bez zasad

Bądźmy realistami

Żyjemy w świecie, w którym liczy się tylko doskonałość. Jednak skupiając się na perfekcji, zapominamy o naszej różnorodności. Czas na zmiany! Autentyczność, którą wyróżnia zainteresowanie niedoskonałością i wolnością, staje się coraz bardziej doceniana. Widać to również w ogrodach pełnych jasnych kolorów, które odzwierciedlają miejskie i hip-hopowe wpływy.

243993_aangepast.jpg

Odłóż zasady na bok

Podejmij świadomą decyzję i zignoruj niepisane reguły związane z ogrodnictwem. Zamiast tego stwórz ogród o niepowtarzalnym i osobistym charakterze. A cóż może być lepszego w takim „rewolucyjnym” ogrodzie niż letnie kwiaty cebulowe? W połączeniu z ulicznymi wpływami ze sceny hip-hopowej (może graffiti na ścianie?) ich różnorodne kształty i żywe kolory nadadzą Twojemu ogrodowi nieco mniej doskonały miejski wygląd.

243976_aangepast.jpg 243964_aangepast.jpg

Oryginalny sposób sadzenia

Wybierz takie letnie kwiaty cebulowe jak dalie, kalie etiopskie, lilie, begonie i kanny, aby uzyskać imponujący efekt wizualny. Połącz przyciągające wzrok kolory, na przykład pomarańczowy, czerwony, żółty, fioletowy i różowy. Następnie posadź je w różnych miejscach, całkowicie zapominając o doskonałości. Liczy się to, co Tobie się podoba! W ten sposób stworzysz oryginalny i niekonwencjonalny wygląd, a rośliny będą wyglądały, jakby posadziły się same.

77798_aangepast.jpg 244011_aangepast.jpg