Nadaj znaczenie swojemu ogrodowi dzięki cebulkom kwiatowym

Prostsze życie

Chcielibyśmy zatrzymać zegar, aby móc złapać oddech. Chociaż na chwilę, żeby nieco zwolnić tempo i się zrelaksować. Ponieważ nie jest to możliwe, szukamy rozwiązań, które uprościłyby nasze życie i ograniczyły nasze zmartwienia. Otaczając się produktami, które postrzegamy jako ładne, przyjemne i interesujące, mamy wrażenie, że nasze życie jest pełniejsze. Robiąc zakupy w lokalnym sklepie, a nie w sklepie internetowym, nasze kontakty międzyludzkie także stają się bardziej życzliwe.

244686_aangepast.jpg 244679_aangepast.jpg

Przyjazny ogród

W ogrodzie łatwo jest rozpoznać trend nawiązujący do życzliwości w stosunku do drugiego człowieka po jego przyjemnym wyglądzie, który sprawia, że czujemy się w nim jak w domu. Ciepłe kolory ziemi i cieliste barwy kontrastują z liliowym i ochrowożółtym odcieniem. Cebulki kwiatowe podkreślają ten przyjazny charakter ze względu na obfitość miękkich, zaokrąglonych kwiatów. Posadź je na rabatach w kształcie fali, łącząc ze sobą jasne i ciemne kolory, tworząc w ten sposób uczucie doskonałej harmonii.

Miniszkółka

Posadź cebulki kwiatowe na zaokrąglonych rabatkach lub w doniczkach bez ostrych kątów. Dzięki temu Twój ogród zyska przyjemny, naturalny wygląd, a Ty poczujesz się w nim jak u siebie. To jak tworzenie własnej miniszkółki. Prawdziwy projekt „zrób to sam”. Wybierasz, sadzisz i pielęgnujesz cebulki kwiatowe, dopóki nie wypuszczą w pełni dojrzałych kwiatów. Nie potrzebujesz do tego żadnej technologii ani pomocy specjalistów.

244687_aangepast.jpg

Świat przyrody na wyciągnięcie ręki

Suszenie kwiatów to doskonały sposób na spowolnienie wskazówek zegara. Dzięki temu możesz zebrać kawałki natury i zachować je na dłużej. Aby to zrobić, zwiąż łodygi na samym dole i zawieś kwiaty do góry nogami w ciemnym miejscu. Będą gotowe w ciągu dwóch lub trzech tygodni. Możesz także spróbować je ususzyć na płasko. Wystarczy ułożyć je między starymi gazetami i przycisnąć czymś ciężkim.

244691_aangepast.jpg 244683_aangepast.jpg