Najmodniejsze w tym roku kolory cebulek kwiatowych

Sezon ogrodniczy

W ogrodzie wszystko zaczyna powoli kiełkować. Na ten właśnie znak czekaliśmy, aby móc wyjść na powietrze i znowu przyjemnie spędzać czas w ogrodzie. Rozpoczęcie sezonu ogrodniczego oznacza, że możesz popuścić wodze fantazji, jeśli chodzi o wybór kolorów roślin, które będą cieszyć Twoje oko tego lata. Letnie rośliny cebulkowe wnoszą do ogrodu tak dużo koloru. Dlatego warto dobrać najmodniejsze kolory zgodnie z ogrodowymi trendami na 2018 rok. Będziesz się nimi zachwycać przez całe lato.

223455.jpg 221218.jpg

221351.jpg 223153.jpg

kleuren-1.jpg

Kwiaty w ręce ludzi!

Czy też to czujesz? Nie ulega wątpliwości, że wprawdzie powoli, ale narzuca się nam coraz więcej reguł. Co stało się z naszą wolnością? Czujemy, że nasza wolność jest ograniczona, ale jak możemy się uwolnić? W rzeczywistości jest to ciągle możliwe. Zacznij więc od własnego ogródka i odkryj smak wolności, sadząc samodzielnie wybrane letnie rośliny cebulkowe. Kwiaty w ręce ludzi! Niech Twój głos będzie słyszalny. Wyraź siebie poprzez wybór letnich kwiatów cebulkowych w mocnym kolorze czerwieni. Biel, fiolet, róż i oberżyna to kolory, dzięki którym wyjdziesz naprzeciw dzisiejszym trudnym czasom.

223771.jpg 223266.jpg

212104.jpg 221252.jpg

kleuren-2.jpg

Kolaż

Wszystko co się dzieje wokół nas, w dziedzinach technologii i w polityce, sprawia, że świat staje się coraz bardziej ekscytujący, a jednocześnie bardziej skomplikowany i zagmatwany. Próbujemy znajdować rozwiązania, łącząc stare z nowym. W ogrodzie można to wyrazić w formie kolażu z posadzonych obok siebie zestawów kwiatów w różnych kolorach, tworzących barwną mozaikę. Wykorzystaj do tego kwiaty w jasnych barwach, komponując je na zielonym tle. Aby stworzyć te różnobarwne plamy na rabatach, zapełnij wolne przestrzenie letnimi cebulkami kwiatów zarówno w żywych, jak i naturalnych i pastelowych barwach oraz w odcieniach szarości.

221059.jpg 223190.jpg

212020.jpg 223187.jpg

kleuren-3.jpg

Twoja bańka kwiatowa

Gospodarka świetnie prosperuje; życie we własnej bańce cyfrowej jest naszą codziennością. Bańka jest również miejscem, do którego przyciągamy inne podobne do nas osoby. Utwórz więc własną bańkę kwiatową, w której możesz usiąść i rozkoszować się (z odrobiną dekadencji) swoim eleganckim dziełem. Mieszanka ciepłych kolorów, takich jak czerwony, rdzawoczerwony i czarny, połączonych z fioletowym, pomarańczowym, błękitami i zieleniami zapewnia wyjątkowo luksusowy wygląd. Teraz pozostało tylko czerpanie radości z kwiatowej bańki.