Osobisty akcent kolorystyczny, dzięki letnim kwiatom cebulkowym

Słoneczny pomarańczowy

Pomysłem na stworzenie niebanalnego ogrodu, wyglądem przypominającego stworzony przez naturę, będzie posadzenie roślin cebulkowych kwitnących latem o kwiatach w kolorze ochry i odcieniach ziemi. Jeszcze bardziej wyjątkowy efekt można uzyskać, łącząc ze sobą kilka odmian roślin cebulkowych w tych kolorach, np. krokosmię, lilie, sparaksis i dalie w różnych odcieniach.

bulb afbeelding   bulb afbeelding

Pogodna biel

Ogród to miejsce, w którym smakujemy życie i relaksujemy się. Paleta pogodnych odcieni bieli będzie świetnie nadawać się do stworzenia nastroju spokoju, pozwalającego na zanurzenie się we własnych myślach, odprężenie i odpoczynek. Wystarczy wybrać lilie, błonczatki, dalie, zawilce i mieczyki – wszystkie w bieli.

bulb afbeelding  bulb afbeelding

Odświętny róż

Życie powinno być radosne, więc cieszmy się nim. Kwiaty cebulkowe o różowym kwiatostanie rozświetlą ogród i sprawią, że poczujesz się we właściwym miejscu. Połączenie różowych mieczyków, dalii i lilii to gwarancja odświętnego nastroju.

bulb afbeelding  bulb afbeelding

Luksusowy fiolet

Fiolet to połączenie ciepłej czerwieni i zimnego błękitu. Zestawienie tych dwóch intensywnych barw tworzy odcień, który często kojarzymy z luksusem. Czy chcesz, aby w twoim ogrodzie zagościła atmosfera luksusu? Spróbuj połączyć fioletowe mieczyki, zawilce, czosnek, kalie i liatrę. 

bulb afbeelding  bulb afbeelding