Posadź letnie cebulki już teraz, aby stworzyć pełną kwiatów oazę zieleni

W pełnym rozkwicie

Jeśli lubisz kwiaty i masz ogród, balkon lub taras, letnie cebulki są dla Ciebie idealnym wyborem! Nie tylko pięknie kwitną, ale występują także w wielu kształtach, kolorach i rozmiarach. Posadź je wiosną, aby latem móc w pełni się nimi cieszyć. Letnie cebulki nie lubią niskich temperatur, dlatego najlepiej uzbroić się w cierpliwość i poczekać, aż minie ryzyko przymrozków.

Kwiaty oznaczają szczęście

Nie bez powodu kwiaty nas uszczęśliwiają. Natychmiast wpływają na nasze samopoczucie, wywołując taką samą reakcję emocjonalną jak radość czy wdzięczność. To coś wspaniałego! O gustach się wprawdzie nie dyskutuje, ale jedno jest pewne: niezależnie od tego, jakie letnie cebulki wybierzesz, będziesz cieszyć się kwiatami przez całe lato.

Styl

Dowiedz się, która letnia cebulka najlepiej do Ciebie pasuje. Jeśli lubisz majestatyczne, przykuwające uwagę kwiaty, wybierz lilie i dalie. Jeśli elegancja to Twoje drugie imię, postaw na mieczyki lub kalie. Jeśli wolisz bardziej kameralny styl, zdecyduj się na begonie i frezje. Kieruj się swoimi preferencjami i wybieraj odmiany, które dają Ci najwięcej szczęścia.

W doniczkach

Jeśli masz balkon lub taras, a nie ogród, możesz posadzić letnie cebulki w doniczkach. Szczególnie dobrze radzą sobie w nich nisko rosnące dalie i begonie bulwiaste. W dnie donicy zrób kilka otworów, aby pozbywać się nadmiaru wody. Letnie cebulki uwielbiają ciepło i światło, dlatego postaw je w nasłonecznionym miejscu, aby jak najdłużej się nimi cieszyć.

247324_aangepast.png 247640_aangepast.png

247702_aangepast.png 247722_aangepast.png