Wyraź siebie, sadząc w ogrodzie letnie cebulki

Idealny wybór

Nasze indywidualne opinie stają się coraz cenniejsze. Protestujemy, ponieważ chcemy być wysłuchani i czuć się ważni. Powoduje to przegrupowanie, dzięki któremu pojawiają się osoby o wyrazistych poglądach. Podobny trend można zaobserwować w ogrodnictwie. Nacisk pada na wszystkie przedmioty w ogrodzie, ponieważ wszystkie przedstawiają jakiś ideał. Dzięki letnim cebulkom dosłownie pokazujemy nasze prawdziwe oblicze i to, co sobą reprezentujemy.

Kapryśny efekt

W ogrodach potrzebne są nowe proporcje. Czas więc pożegnać znane i lubiane formy. Zaskakujące różnice wysokości, stworzone za pomocą stopni i podwyższeń, sprawiają, że ogród nabiera ciekawego charakteru i ciągle zaskakuje świeżym wyglądem. Wykorzystaj letnie cebulki, aby podkreślić ciekawe proporcje typowe dla tego trendu. W efekcie powstanie ekscytujący ogród pełen ukrytych zakamarków.

Barwne miejsca w ogrodzie

W trendzie „W centrum uwagi” bałagan nie jest żadnym problemem, ponieważ rabaty otoczone są geometrycznymi pojemnikami, rabatami i donicami. Letnie cebulki tylko je podkreślają. Wykorzystaj dalie, mieczyki (Gladiolus) i lilie (Lilium), aby stworzyć wyraziste, monochromatyczne plamy kolorów. Połączenie odważnych barw i pastelowych odcieni stworzy kolorowy, kontrastowy i ciekawy efekt końcowy. Pastele nadadzą ogrodowi dodatkowo przyjemny charakter.

247583_aangepast.jpg

247592_aangepast.jpg 247606_aangepast.jpg

247616_aangepast.jpg 247599_aangepast.jpg

247596_aangepast.jpg